Tiskové zprávy

Zdeněk Štefek
26. 9. 2016

„Tak už nám do kroku v ulicích tak často hrát nebudou, paní Mullerová, připravte mi mou empétrojku,“ řekl by dnes jistě Švejk své bytné, když by se chystal na Bělehrad… A měl by zřejmě pravdu.

Jiří Maštálka
20. 9. 2016

Vzhledem k objevujícím se spekulacím o mém zdravotním stavu, bych rád ujistil kolegy i veřejnost, že jsem se v pátek podrobil akutní operaci ve Všeobecné fakultní nemocnici, která proběhla úspěšně a každým dnem se můj zdravotní stav zlepšuje.

11. 5. 2016

   Vzpomínkového aktu organizovaného karlovarskými komunisty se zúčastnili zástupci Klubu českého pohraničí, Společnosti česko kubánského přátelství, Levicového klubu žen a Obce legionářů. Pohřebiště rudoarmějců v Drahovicích bylo vzorně upraveno a vyzdobeno vlajkami. Po kladení květin a slavnostním zahájení vystoupila s projevem Barbora Vojtová, členka ÚV KSČM.

5. 5. 2016

              Sluncem zalité Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu vítalo účastníky a hosty oslavy svátku práce – 1.máje v Chebu. Náměstím zněla živá hudbě kapely Starovarka, která již tradičně hudebně podkresluje slavnostní atmosféru svátku jara.

5. 5. 2016

Májové Karlovy Vary

9. 4. 2016

Na svém posledním zasedání před IX.