VIDEOREPORTÁŽ: SENIORE! NEDEJ SE!

11. 6. 2019

KARLOVY VARY/DRAHOVICE – Dům s pečovatelskou službou v Karlových Varech – Drahovicích hostil již podruhé Divadlo VeTři se zábavným preventivním divadelním představením. Záštitu nad preventivním odpolednem měla poslankyně PS Parlamentu ČR ing. Hana Aulická Jírovcová.

„Našim seniorům se moc líbilo loňské představení a sami chtěli další představení, proto jsme jim vyšli vstříc “ – prozradil Milan Martínek – ředitel DPS.

„My se snažíme nastavit seniorům zrcadlo, sami se ve scénkách najdou a vidí ono rizikové chování “ – dodala principálka Divadla VeTři Michaela Marková.

Všechna místa byla zaplněna, senioři, nejen z Drahovic, ale i dalších zařízení byli do představení zapojeni a i se zasmáli.

„Senioři jsou snadnou kořistí, snadno nabídkám podlehnou a proto vítáme prevenci pro seniory touto zábavnou interaktivní formou“ – podotkla ing. Hana Aulická Jírovcová.

Na představení se přišel podívat i krajský zastupitel Mgr. Jaroslav Borka a za OV KSČM Martin Mareš.

Video: 
Autor: 
Vlasta Vébr/ JV Press
Zdroj: 
http://jvpress.cz/domains/jvpress.cz/2019/06/10/videoreportaz-seniore-nedej-se/?fbclid=IwAR1cBJe_1PN56MwMB-ToM88KdUDqU14NTOKUILDy5sI65SyS7Mjuz6dy2Ws